Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02865661035 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ANA BİNA:YAZICIZADE MH.CELAL İLERİ CD.JANDARMA KARŞISI KAYNARCA MEVKİİ NO : 22

EK BİNA :GELİBOLU EK HİZMET BİNASI ADRESİ: YAZICIZADE MH. EMİR ALİ BABA 1 SK

İnternet Sitesi
geliboludh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com