Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03767661024 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
CUMHURİYET MAH. REİS İSMAİL YENİGÜN CAD.NO:16 18600 ÇERKEŞ ÇANKIRI
İnternet Sitesi
cerkesdh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Çankırı Çerkeş Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com