E Nabız Tahlil Sonucu Öğrenme

E Nabız Tahlil Sonucu Öğrenme, Hastanede gerçekleşen her türlü işlemi evden ya da farklı bir ortamdan öğrenme imkanınız bulunuyor. Özellikle tahlil sonuçlarını Hastaneye gitmeden e-nabız tahlil sonucu öğrenme uygulaması ile öğrenmeniz mümkündür. Tahlil sonuçlarınızı internet üzerinden öğrenmek için MHRS sistemine girebilirsiniz ya da e-nabız profilinize girerek tahlil ulaşım sağlayabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Tahlil sonuçlarını ulaşabilmek için T.C. kimlik numarası ile birlikte e-devlet üzerinden e-nabız sistemine giriş sağlayabilirsiniz. E-devlet’i kullanarak e-nabız profiline girecekseniz, öncelikle T.C. kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizi kullanarak sistem girişi sağlamanız gerekecektir. Ardından ise açılan sayfada yer alan tahlillerin kategorisinden mevcut tahlil sonuçlarını anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yapılmış olan Patoloji ve tahlil sonuçları için öncelikle e-nabız sistemine giriş yapmanız gerekecektir. E nabız uygulaması internet sitesi üzerinde ulaşılabileceği gibi cep telefonlarına indirilen e nabız uygulaması ile de Ulaşılması mümkündür. Uygulama ile giriş yapacaksınız e-nabız için öncelikle T.C. kimlik numaranızı yazınız ardından isen e-nabız şifrenizi giriniz. Herhangi bir e-nabız şifreniz bulunmuyor ise yeni bir kayıt oluşturabilirsiniz ya da e-devlet hesabınız üzerinden direkt giriş sağlayabilirsiniz.

E Nabız Ultrason Sonucu Öğrenme

E-nabız uygulaması üzerinden tahlil sonuçlarını ulaşım sağlanabildiği gibi e- nabız ultrason sonucu öğrenme işlemleri de yapılabilmektedir. Ultrason sonucunu öğrenmek için normal bir şekilde giriş gerçekleştirdikten sonra ana sayfada bulunan röntgen kategorisi altından ultrason ve mr gibi tüm tahlil sonuçlarına ulaşmanız mümkündür.

E nabız uygulaması kullanılarak herhangi bir vakit kaybetmeden tahlil sonuçlarına ulaşmak mümkün olsa da mutlaka elde edilen sonuçların bir doktora gösterilerek durum üzerine değerlendirme yapılması gerekmektedir. Bu durum asla vatandaşlar tarafından ihmal edilmemelidir.

E- Nabız Covid 19 Tahlil Sonucu Öğrenme

Ülkemizde ve dünya çapında artış gösteren vaka sayılarından dolayı covid-19 testi yapılması gerekiyor. Geçtikçe yapılan test sayısı da artış gösteriyor. Buna bağlı bağlı olarak sağlık bakanlığımız tarafından geliştirilmiş olan bu sistemi kullanılarak vatandaşlar herhangi bir yere gitmeden e-nabız covid-19 tahlil sonucu öğrenme işlemi gerçekleştirebiliyor.

Vatandaşlardan alınan covid-19 test sonucu Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan e-nabız sisteminden kolay bir şekilde öğrenilebiliyor. Test sonucunu öğrenmek için öncelikle araç motorunuza e-nabız yazarak platform üzerinde giriş sağlamanız gerekecektir. Açılan e-nabız ana sayfası üzerinden covid 19 test sonuçlarına giriş sağlayarak açılan sayfa üzerinden T.C. kimlik numaranızı istenir, girmeniz yeterli olacaktır. Bu esnada sizden barkod kodu istenebilir. İstenen bu barkod kodu covid-19 testi yapılırken sizlere verilen tahlil kağıdı üzerinde bulunacaktır. Bu konuda tahlil sonuçlarına ulaşmak isteyen tüm vatandaşlar T.C. kimlik numarası ve e-nabız şifresi ile anında tahlil sonucuna ulaşım sağlayabilir.

Gerçekleşen covid-19 testleri Sağlık Bakanlığı’na bağlı bulunan bu uygulama üzerinde en az 1 ile 3 gün içerisinde e nabız sistemi üzerine yansımaktadır. Oluşan testinin pozitif çıkması doğrultusunda mutlaka vatandaşların yetkili birimler ile iletişime geçmesi gerekir.

 

 

 

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com