Giresun Alucra İlçe Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Giresun Alucra İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Giresun Alucra İlçe Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Giresun Alucra İlçe Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 04547513021 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ADRES: MESUDİYE MAHALLESİ, ÇEVRE YOLU, 28702 ALUCRA/GİRESUN POSTA KODU:28700
TEL: +90.454 751 30 21
FAX: +90.454 751 37 95
FAX: +90.454 751 3224
E-MAİL: ALUCRA.DH@SAGLİK.GOV.TR
İnternet Sitesi
https://alucradh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Giresun Alucra İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Giresun Alucra İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Giresun Alucra İlçe Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Giresun Alucra İlçe Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Giresun Alucra İlçe Hastanesi Doktorları

 

Giresun İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com