İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02163222210 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
SAİP MOLLA CAD.KISAYOL SOK. NO:1 PAŞABAHÇE/BEYKOZ\İSTANBUL
TEPEÜSTÜ SEMT POLİKLİNİĞİ:ÇİĞDEM MAHALLESİ BARBAROS CADDESİ HASTANE SOKAK NO:1
İnternet Sitesi
beykozdh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com