Muğla Fethiye Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Muğla Fethiye Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Muğla Fethiye Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Muğla Fethiye Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02526133546 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ANA BİNA:MUSTAFA KEMAL BULVARI AKARCA MAHALLESİ ÇALIŞ YOLU NO:196 FETHİYE/MUĞLA
SEMT POLK:ESKİ SSK HASTANESİ TUZLA MAHALLESİ, İNÖNÜ CADDESİ 566/1. SK., 48300 FETHİYE/MUĞLA
İnternet Sitesi
https://fethiyedh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Muğla Fethiye Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Muğla Fethiye Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com