Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03843414031 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
15 TEMMUZ MAH.OTAGAR CAD.NO:3 ÜRGÜP/NEVŞEHİR
İnternet Sitesi
https://urgupdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com