Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03884112390 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ÇİFTLİK MAHALLESİ KURUMLAR CADDESİ NO:2 51800 ÇİFTLİK/NİĞDE
İnternet Sitesi
https://nigdeciftlikdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi Doktorları

 

Niğde İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com