Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi

TAHLİL SONUÇLARI

 Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)23219 ) Aramak İçin Tıklayınız19
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
UĞUR MUMCU BUL.NO.25
İnternet Sitesi
onko.com.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Doktorları

 

Özel İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com