Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 04147115028 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
SURUÇ YOLU ÜÇÜNCÜ KM İMAM HATİP LİSESİ KARŞISI BOZOVA / ŞANLIURFA
İnternet Sitesi
bozovadh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Doktorları

 

Şanlıurfa İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com