Tekirdağ Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Tekirdağ Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Tekirdağ Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Tekirdağ Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Randevu Telefonu: 182

Adresi:
Kayı, 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Tekirdağ Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Tekirdağ Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Tekirdağ Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi 

Tekirdağ Şehir Hastanesi hasta kabul etmeye başlamıştır. Kamu ve özel sektör işbirliği ile başlatılan bir proje olan Şehir hastaneleri projesinde yer alan Tekirdağ Şehir Hastanesi hasta kabulüne de son zamanlarda başlayan hastanelerden  olmuştur. Bölgenin sağlık üssü olarak hizmete girdiğini biliyoruz. Tekirdağ Şehir Hastanesi son dönemde pandemi nedeniyle de hizmetlerini fazla ulaştırarak ileri teknoloji cihazlarla hizmet vermeye devam ediyor. İl Sağlık Müdürünün yaptığı açıklamalara göre de Şehir Hastanesi’nin resmi açılışı yapılarak hizmetlerine başlamıştır. Ayrıca hızlı bir şekilde bütün işlemlerinizi yaptırabileceğiniz bir hastanedir. Özellikle tahlil veya laboratuvar işlemlerinizde çok hassas bir şekilde çalışırlar. Bu sayede tahlil sonuçlarınızı da evden hastaneye gelmeden kontrol ederek öğrenebilme şansını yakalayabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Özellikleri

Tekirdağ Şehir Hastanesi 566 yatak kapasitesine sahip bir hastanedir. Ayrı 124 tane Polikliniği bulunur ve 18 tane de ameliyathanesi bulunur. Bunlara ek olarak 102 tane yoğun bakım yatağı kapasitesi vardır. Büyük bir alana kurularak sağlık hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunan bir hastanedir. koronavirüs döneminde de bu salgın döneminde yatak kapasitelerini artırarak yoğun bakıma daha fazla özen göstermeye başlamışlardır. Tekirdağ şehir hastanesinde 102 adet yoğun bakım yatağının 46’sı genel yoğun bakıma ayrılarak diğerleri Yeni doğan Pediatri kardiyovasküler cerrahi gibi bölümlere ayrılmıştır. 8 tane de koroner yoğun bakım yatağı bulunan bir hastaneye olarak karşınıza çıkan bir hastanedir. Tek kişilik yoğun bakım odalarında ihtiyaç olduğu zaman çift kişilik odaya dönüştürülebilen yoğun bakım odaları halinde tasarlanmıştır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi kanser hastaları için tanı koymak için de süreci hızlandırmak amaçlı hayat kurtaran Bir ünite kurmuştur ve Gamma kamera ünitesi de bulunur. Bununla beraber radyoaktif iyot tedavisi ünitesi de bulunarak birçok hastalığın teşhisini kolay bir şekilde yapabilen bir hastane olarak karşınıza gelir. Kanser hastalarının tedavisinde radyasyon onkolojisi bölümü bulunur. En ileri teknolojiye sahip cihazlar ile beraber hastalıkların hem teşhisi hem de tedavisinin yapılabileceği bir hastanedir. Türkiye’deki birçok şehir hastanesine göre daha farklı avantajları bulunarak Tekirdağ için çok avantajlı bir hastanedir. Bölge halkının en iyi kullanım şekilleri ile kullanması için tasarlanmıştır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Nasıl Alınır?

Tekirdağ Şehir Hastanesi birçok konuda en iyi hastanelerden biridir. İşlemlerinizi çok hızlı bir şekilde hallederiz en uygun tedaviyi başlayabilirsiniz. Hekim kontrolünde yapılan tahlil ve laboratuvar işlemleriniz çok kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılarak bilgi alabilirsiniz. Bu sayede tahlil sonuçlarınıza kısa bir süre içerisinde ulaşabilme şansınız vardır. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı hastaneye gelmeden hızlı bir şekilde internet yolu ile de öğrenebilirsiniz. Sadece internetten değil farklı yollar ile de tahlil sonuçlarınızı ulaşabilme imkânınız vardır. Hastaneye iletişim numaralarından birini arayarak bilgi alabilirsiniz. E-nabız ya da MHRS sistemlerinden de tahlil sonuçlarınızı görüntüleyerek randevu alımı yapabilirsiniz.

 

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com