Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(0462) 230 ) Aramak İçin Tıklayınız 23 00
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Kaşüstü Mah. Topal Osman Cad. No: 7 Yomra / TRABZON
İnternet Sitesi
https://trabzonkanunieah.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

 

Trabzon İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com