Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03726158222 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YEŞİLTEPE MAH. TOPBAŞI MEVKİİ ÇAYCUMA / ZONGULDAK
İnternet Sitesi
caycumadh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com