Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi.

TAHLİL SONUÇLARI

 Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)45415 ) Aramak İçin Tıklayınız15
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
CEMALPAŞA MH. FUZULİ CD. GALLERİA İŞ MERKEZİ N:46 SEYHAN,ADANA
İnternet Sitesi
galleriakbb.com

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Adana Galeria Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi. Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com