Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)22594 ) Aramak İçin Tıklayınız94
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YENİ BARAJ MH. 8. SOKAK NO:15 SEYHAN
İnternet Sitesi
cukurovagoz.com.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Adana Özel Çukurova Göz Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın