Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03585134444 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ İBNİSİNA SOKAK NO:2 MERZİFON
İnternet Sitesi
https://merzifondh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın