Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03129060670 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
AHLATLIBEL MAH. 1746. SOK. ÇANKAYA/ANKARA

YÖK SEMT POLİKLİNİĞİ ADRESİ:
YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMU
ÜNİVERSİTELER MAHALLESİ
1600 CADDE NO:10 BİLKENT ÇANKAYA/ANKARA

İnternet Sitesi
https://beytepedh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Ankara Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com