Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03125525500 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ALPARSLAN TÜRKEŞ PARKI(YANI)
ULUBATLI HASAN SK. NO:14
ETİMESGUT/ANKARA
İnternet Sitesi
https://etimesgutdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com