Antalya Atatürk Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Antalya Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Antalya Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya Atatürk Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02423454550 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ÜÇGEN MAHALLESİ ANAFARTALAR CAD.
MURATPAŞA/ANTALYA

AŞIR AKSU EK HİZMET BİNASI
NEBİLER MAHALLESİ, 07192 DÖŞEMEALTI/ANTALYA

İnternet Sitesi
https://antalyaataturkdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Antalya Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com