Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00 850 340 ) Aramak İçin Tıklayınız12 56
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Zafer Mahallesi, Adnan Menderes Üniversitesi Yolu Adnan Menderes Üniversitesi, 09100 Efeler/Aydın
İnternet Sitesi
https://hastane.adu.edu.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Doktorları

 

Aydın İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com