Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00850 480 2 ) Aramak İçin Tıklayınız1 00
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Yukarıkılıçtaşı Mahallesi., 21200 Sur/Diyarbakır
İnternet Sitesi
https://vaneah.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları

 

Diyarbakır İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com