İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02123201043 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MERKEZ:DARÜLACEZE CAD.GÜRSEL MAH.KAĞITHANE / İSTANBUL – TEL:( 02123201043 ) Aramak İçin Tıklayınız
İnternet Sitesi
okmeydaniadsh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

İstanbul Okmeydani Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın