İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları

TAHLİL SONUÇLARI

 İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00 232 444 ) Aramak İçin Tıklayınız13 43
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Ege Üniversitesi Hastanesi Kazım Dirik Mahallesi Bornova/İZMİR
İnternet Sitesi
https://ege.edu.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

İzmir Ege Üniversitesi Tip Fak. Tahlil Sonuçları Doktorları

 

İzmir İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com