Sakarya Karasu Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Sakarya Karasu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Sakarya Karasu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Sakarya Karasu Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02647181143 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
AZİZİYE MAH. 350.SOKAK NO:27. 54500 KARASU/SAKARYA
İnternet Sitesi
https://karasudh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Sakarya Karasu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Sakarya Karasu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Sakarya Karasu Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Sakarya Karasu Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Sakarya Karasu Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın