Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02642213500 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MERKEZ: M.CAHİT KIRAÇ BULVARI KARAMAN MAH. SAKARYA
TOZLU SEMT POLİKLİNİĞİ: CUMHURİYET MAH.SOĞANPAZARI CAD. NO :51 SAKARYA TEL:2642797956
İnternet Sitesi
https://yenikentdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com