Manisa Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Manisa Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Manisa Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Manisa Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 02362292600 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ADNAN MENDERES MH.132.SOKAK NO:15
45040 ŞEHZADELER -MANİSA
İnternet Sitesi
https://manisasehir.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Manisa Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Manisa Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Manisa Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Manisa Şehir Hastanesi

Manisa Şehir Hastanesi birçok özelliği ile beraber eski hastanelerden daha gelişmiş bir şekilde hizmet veriyor. Kamu özel ortaklığı modeli ile binası tamamlanan bir hastanedir. Hasta kabulüne başlayarak hizmetlerine kaliteli bir şekilde başlamıştır. Dev hastane olarak son teknoloji cihazları ile konforlu bir şekilde güler yüzlü sağlık uzmanlarıyla beraber hastalarında son derece beğendiği bir hastane olmuştur. Sıkça tercih edilen bir hastanedir. Son zamanlarda Manisa’da diğer hastanelere oranla şehir Hastanesi’nde yoğun bir artış bulunur. Manisa Şehir Hastanesi randevu ve tahlil sonuçlarında hiçbir sorun yaşamadan randevu alabileceğiniz bir hastanedir. Aynı zamanda tahlil sonuçlarını da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Halkın çokça sevdiği bir hastane olarak hizmetlerine devam ediyor.

Manisa Şehir Hastanesi Hakkında Bilgiler

Manisa Şehir Hastanesi konforlu bir hastanedir. Özellikle konumundan dolayı birçok kişi bu hastaneyi tercih etmektedir. Özel araç kullanmayan hastalar istedikleri gibi toplu taşıma araçları ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler. Bu sayede hiçbir sıkıntı yaşamadan Toplu taşıma araçlarını kullanabilme şansını yakalayabilirsiniz. Özel araç ile hastaneye gelmek isteyen hastalar için otopark sağlanmıştır. Otoparkı kullanarak park sorunlarınıza çözüm olacak bu öneriyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca hastanenin son derece yüksek teknolojili cihazları ile beraber muayene olarak en kaliteli sağlık hizmetlerinden birini bu hastanede göreceksiniz. Manisa Şehir Hastanesi  sağlık için çok önemli bir adımdır. Böylece hastaların diledikleri gibi muayene olarak konforlu bir şekilde alan kullanımlarını sağlayan bir hastane olmayı başarmıştır.

Manisa Şehir Hastanesi 558 yatak kapasiteli olarak büyük bir alana yapılan bir hastanedir. Hasta kabulüne başlayarak hastanenin full kapasiteli olarak kullanımı açılmıştır. Acil hastalar için nakil yapmak adına helikopter pisti bulunur. Hastanede 145 adet poliklinik sağlık branşı olarak muayene olabileceğiniz poliklinikler vardır. Ayrıca 122 adet yoğun bakım yatakları ve  19 tane de ameliyathanesi ile dikkatleri çeken bir hastanedir. Buna ek olarak 16 adet Fizik Tedavi Rehabilitasyon yatakları bulunur. 224 adet tek kişilik ve 96 adet çift kişilik hasta odaları Kullanıma sunulmuştur. 1460 kadar aracın park edebileceği bir otoparkı vardır. Bir otel konforu gibi hastanenin konforu sağlanmıştır. Bu sayede çok rahat bir şekilde bu hastaneyi kullanabilirsiniz. Manisa Şehir Hastanesi güler yüzlü çalışanları ile beraber hastalarını bekliyor.

Manisa Şehir Hastanesi Randevu ve Tahlil

Manisa Şehir Hastanesi sadece Manisa halkına değil çevredeki illere de hizmet verecek şekilde tasarlanmış bir hastanedir. Hastaların ve yakınlarının konforları düşünülerek inşa edilmeye başlanmıştır. Bu sayede halkın memnuniyeti ve hastaların konforu çok yüksek ölçüde düşünülmüştür. Manisa şehir hastanesinden randevu alabilmek için web sitesini ziyaret ederek hastaneye iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. İsterseniz randevu almak için e-nabız ve MHRS sistemlerini de kullanabilme imkânınız bulunur. Ayrıca 182’yi arayarak da randevu alarak muayene olmaya gelebilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Doktorları

 

Manisa İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com